Оголошення
Community Action Global Impact

f 64 копияДо уваги громад Київського та Житомирського Полісся, а також Степового ландшафту ГЕФ ПМГ. 

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ для України) оголошує запрошення до участі у конкурсі проектних пропозицій у  тематичному напрямку  зміна клімату (до 50 000 дол. США).

ГЕФ ПМГ для України підтримає  наступні проекти:

1 - 4 проекти громад, що запроваджують інноваційні підходи та пропагують використання відновлювальних джерел енергії, (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють на території Київського та  Житомирського Полісся, а також на Степовому ландшафті ГЕФ ПМГ.   Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених ландшафтів з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити з http://www.sgpinfo.org.ua або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та вказати у рядку теми -   «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2017».

 Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з копією на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1,    ПРООН в Україні, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.  Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громад, об’єднань громад чи громадських організацій.

 ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

 Кінцевий термін подання проектних пропозицій - п’ятниця, 21/04/2017, 18:00.

КЕРІВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГЕФ ПМГ

ФОРМА ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

НА ДОПОМОГУ В НАПИСАННІ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

СИСТЕМА РОЗРАХУНКУ СПІВФІНАНСУВАННЯ ПРОЕТІВ ГЕФ ПМГ У МАТЕРІАЛЬНІЙ ФОРМІ

 ТЕХНІЧНЕ КЕРІВНИЦТВО «СУПУТНІ ВИГОДИ ДОСТУПУ ДО НИЗЬКО-ВУГЛЕЦЕВОЇ ЕНЕРГЕТИКИ»

Галерея

Copyright © 2009-. GEF Small Grants Programme.