Працюємо над соціальною інклюзією!

Програма малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні активно працює над соціальною інклюзією, а саме над розширенням прав і можливостей жінок, молоді та людей з обмеженими можливостями, що враховується і відображається в ініціативах ПМГ.

До уваги організацій громадянського суспільства та партнерів мережі ГЕФ ПМГ, які подавали на розгляд проектні концепції щодо соціальної інклюзії людей з інвалідністю у 2018 – 2019 роках:

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ для України) запрошує до подачі проектних пропозицій щодо соціальної інклюзії людей з інвалідністю та впровадження екологічних проектів. 

Загальна мета інноваційного напрямку по співпраці з людьми з інвалідністю – продемонструвати кращі практики, та показати як діяльність пов’язана з питаннями сталого розвитку громад, охорони довкілля, агроекології, попередження зміни клімату, можуть активно сприяти участі людей з інвалідністю, та демонструвати конкретні результати соціально-економічної та екологічної співпраці.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані, відповідно до чинного законодавства України, неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних рекомендацій ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити за посиланням http://sgpinfo.org.ua/images/Recommendations_for_grant_applying_2018.pdf, або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказати у рядку теми - «Керівні рекомендації ГЕФ ПМГ».

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій: 01021, м. Київ, вул. Липська 10, Офіс ЮНОПС в Україні, до уваги ПРООН - ГЕФ ПМГ в Україні.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та об’єднань громад.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій - 06/09/201до 17:00.

 

 

 

 

 

 

 

Дізнайтесь детальніше про роботу над соціальною інклюзією Програми в наступних публікаціях, розроблених глобальним офісом ПМГ:

1. "Жінки як екологічні керівники: досвід програми малих грантів" - у цій публікації ПМГ жінки представлені як екологічні розпорядники в ініціативах з питань збереження біорізноманіття, зміни клімату, деградації земель, міжнародних вод, хімічних речовин та поводження з відходами. Наведені приклади демонструють важливість інвестування в жіноче лідерство та технічні навички жінок для поліпшення екологічної ситуації та сталого розвитку, водночас кидаючи виклик традиційним гендерним нормам.

Переглянути та завантажити публікацію можна за посиланням https://sgp.undp.org//innovation-library/item/download/1747_143e05c93a7fd813f3b54a0dcab27294.html 

2. "Інклюзія гендеру, дітей, молоді та людей з обмеженими можливостями в проекти адаптації громад ПМГ" - ця публікація просто та доступно пояснює яким чином можна забезпечити інклюзію різноманітних груп осіб в проекти з адаптації.

Переглянути та завантажити публікацію можна за посиланням https://sgp.undp.org//innovation-library/item/download/677_5f396f24abcce252c4dc34a25a696576.html

3. "Гендер, зміна клімату та адаптація громад: посібник з розробки та впровадження програм та проектів адаптації громад з врахуванням гендеру" - у посібнику представлено багатий досвід та успішні приклади проектів ПМГ з усього світу, що працюють з інклюзією гендерних питань у проекти адаптації в громаді.

Переглянути та завантажити публікацію можна за посиланням https://sgp.undp.org//innovation-library/item/download/678_01fc153f4595748b3a1f8d4f115eaffb.html

4. "Соціальна інклюзія в Україні - проблеми та перспективи" - у даній презентації ви можете переглянути огляд стану соціальної інклюзії в Україні, її проблемні питання та перспетиви розвитку.

Переглянути та завантажити презентацію можна за посиланням http://sgpinfo.org.ua/sites/default/files/pdf/socialna_inklyuziya_2019_ukr.pdf

5. "Соціальна інклюзія: підтримка корінних народів" - презентація інформує про соціальну інклюзію корінних народів в ініціативи ПМГ.

Переглянути та завантажити презентацію можна за посиланням http://sgpinfo.org.ua/publication/socialna-integraciya-pidtrymka-korinnyh-narodiv