Відкрито номінацію на премію "Екватор 2019"

Премія "Екватор 2019", організована ініціативою Equator Initiative в рамках Програми розвитку ООН, присуджується раз на два роки, щоб визнати видатні зусилля громади щодо зменшення бідності шляхом збереження та сталого використання біорізноманіття.

Для того, щоб номінувати ініціативу на премію, вона повинна відповідати наступним вимогам:

• Ініціатива повинна була існувати щонайменше три роки, і/або вжиті заходи мали діяти протягом щонайменше трьох років.

• Номінант повинен бути або представником місцевої громади, що діє в сільській місцевості, в країні, що отримує підтримку від Програми розвитку ООН (для переліку країн, які мають право, див. https://www.equatorinitiative.org/equator-prize/); або громади корінних народів у будь-якій країні, що діє в сільській місцевості.

• Вжиті заходи повинні бути природо-орієнтованими і повинні забезпечувати переваги, пов'язані з двома або більше Цілями Сталого Розвитку ООН.

Теми премії:

Цьогорічна премія «Екватор» визнає новаторські ініціативи місцевих громад та корінних народів, які демонструють виняткові досягнення у сфері природоохоронних дій, спрямованих на пом'якшення наслідків зміни клімату та/або адаптацію, та сприяння місцевому сталому розвитку. Переможні ініціативи будуть вшановані за їх успіхи в:

1. захисті, відновленні та/або стабільному управлінні наземними та морськими екосистемами, і тим самим сприянні пом'якшенню та адаптації до зміни клімату шляхом збереження екосистем

2. просування моделі моделі кліматичного-дружнього харчування та сільськогосподарського виробництва

3. просування природоохоронних альтернатив вуглецевої економіки.

Переможці приєднаються до престижної мережі 223 провідних громадських організацій з 78 країн, які отримали премію «Екватор» з 2002 року. Кожен лауреат премії «Екватор» отримає 10 000 доларів США і отримає фінансування участі у серії політичних діалогів та спеціальних заходів під час Генеральної Асамблеї ООН та Тижня клімату в Нью-Йорку, у вересні 2019 року. 

Дедлайн номінації ініціатив - 26 лютого 2019 року. Успіхів!