Тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ за сприяння організації "ЧИСТЕ ПОЛЕ"

У тренінгу взяли участь близько 30 представників сільських громад, громадських організацій та органів місцевого самоврядування Луганської області. 6-300x199Деякі громадські організації вже працювали в попередньому циклі Програми малих грантів ОП-5, такі як ГО «Екомережа», ГО «Екобезпека Довкілля», ГО Клуб «Вавілон», ГО «ЦІЛЮЩА СИЛА» та інщі. Представники цих громадських організацій обмінялись успішним досвідом впровадження проектів Програми малих грантів.

2-300x199Усі учасники були ознайомлені із тематичними напрямками відповідно до нового шостого циклу Програми малих грантів ГЕФ ПРООН та ландшафтного підходу до реалізації нових проектів, а саме степового ландшафту з виходами крейди. Протягом тренінгу учасники спробували розробити проектні пропозиції, або просто концепції різних цікавих ідей для ПМГ ГЕФ ПРООН.

Наприкінці тренінгу для усіх охочих був організований виїзд у дитячий літній табір у м. Кремінна для наочного прикладу розробки проектної пропозиції щодо модернізації системи опалення будівлі дитячого літнього табору в громаді, що приймає ВПО.