Запрошення до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій Проекту ПРООН – ГЕФ «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» з просування енергоефективних джерел світла

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Керівних вимог про прийом заявок на отримання гранту “ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО СТАВЛЕННЯ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ДЖЕРЕЛ СВІТЛА ТА ІНФОРМУВАННЯ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ШКІДЛИВОГО ВПЛИВУ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ ПІД ЧАС ЇХ ВИКОРИСТАННЯ”, які можна завантажити з сайту http://www.sgpinfo.org.uaабо отримати електронною поштою, звернувшись до офісу проекту за електронною адресою gefsgpukr@gmail.com та вказати у рядку теми -  «Керівні вимоги _конкурс енергоефективне освітлення».

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу  svitlanan@unops.org, з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги ПРООН - ГЕФ ПМГ в Україні.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та організацій громадянського суспільства.

Проект ПРООН - ГЕФ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 02 грудня 2015 р., 10:00.

Форма проектної пропозиції

Загальний бюджет проекту