Запрошуємо до участі у грантовому конкурсі проектних пропозицій Проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»

1. "Висадка маточників енергетичної верби з метою забезпечення посадковим матеріалом Івано-Франківської області"

2. "Висадка маточників енергетичної верби з метою забезпечення посадковим матеріалом Полтавської області"

3. "Висадка маточників енергетичної верби з метою забезпечення посадковим матеріалом Закарпатської області"  

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні громадські організації, що мають відповідний досвід та займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Керівних вимог до проектних пропозицій на отримання грантів «Висадка маточників енергетичної верби з метою забезпечення посадковим матеріалом Івано-Франківської/Полтавської/Закарпатської області», які можна завантажити з сайту http://www.sgpinfo.org.ua або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу проекту за електронною адресою gefsgpukr@gmail.com та вказати у темі листа: «Аплікаційна форма_енергетична верба».

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, Представництво ООН в Україні, з позначкою: ПРООН/ГЕФ ПМГ  «Аплікаційна форма_енергетична верба».

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією, вважатиметься датою отримання документів від апліканта.

Проект ПРООН/ГЕФ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 22 лютого 2016 р., до 10:00.

Вимоги до проектних пропозицій на отримання грантів

Форма проектної пропозиції

Загальний бюджет проекту